Body-space

Proč Body-Space?

Revoluce v boji s tuky a celulitidou v problematických partiích.

Body space učinné hubnutí v problémových partiích

V Body-Space je díky podtlaku v kabině spalování tuků 3x-4x rychlejší než při jiném druhu cvičení. Terapie probíhá formou svižné chůze na běžeckém páse nebo orbitreku po dobu 30 minut. Problémové partie (boky, břicho, hýždě, stehna) se přitom nachází v podtlakové kabině. V průběhu aplikace je monitorována tepová frekvence tak, aby se jednalo po celou dobu o aerobní cvičení, kdy je spotřeba energie hrazena z 80% tuky a pouhých 20% tvoří cukry. Při aerobním cvičení se tepová frekvence cvičícího pohybuje okolo 65% maximální tepové frekvence.

Jak funguje podtlaková terapie v Body-Space?

Střídavým podtlakem je krev pumpována do kapilár v podkoží, kde získává roli přepravce a odvádí tuk z tukových buněk ke svalům. Jedině tam je možné tuk spálit. Touto terapií se nejen zefektivní odbourávání tuků, ale i aktivuje lymfatický systém, který zajišťuje odvádění metabolických zplodin z těla. Díky silnému prokrvení se pokožka více zásobuje kyslíkem, minerály, vitamíny a enzymy, tím dochází k vyhlazení a zpevnění její struktury (odstranění celulitidy).

Čeho docílíte?

 • Redukce přebytečných centimetrů
 • Nenásilné modelování postavy
 • Eliminování celulitidy
 • Vyhlazení pokožky
 • Zrychlení metabolismu
 • Zlepšení fyzické kondice
 • Zmírnění otoků dolních končetin
 • Zlepšení lymfatického systému
 • Zlepšení krevního oběhu

Výsledky, kterých dosáhli klienti pomocí této terapie po 20ti aplikacích.

pohlaví věk břícho boky stehna
žena 22let -7cm -8cm -9cm
žena 30let -4cm -2cm -6cm
žena 44let -11cm -6cm -4cm
žena 52let -8cm -5cm -9cm
muž 37let -8cm -4cm -7
Jak být oblečená?

Doporučujeme sportovní oblečení, ručník a čistou sportovní obuv s hladkou podrážkou.

Jak často byste měla cvičit v Body-Space?

Na začátku doporučujeme 3 cvičební aplikace týdně v rozsahu 10-20ti návštěv a dále si formu udržovat 1x týdně.

Rady:

Body-space učinnz prostředek na celulitidu a obezitu

 • Dopřejte si dobrou a bohatou snídani.
 • Snažte se jíst pomalu a po častých dávkách.
 • Dodržujte pitný režim a to 2litry denně (nezapomeňte, že tekutiny získáváte i stravou – polévky, omáčky, i káva, atd….) Tělo by mohlo mít zbytečně zatěžované ledviny přemírou tekutin. Nežijeme v extrémních podmínkách abychom potřebovali více.
 • Na stránkách obezita cz můžete k výpočtu kalorií použít online kalkulátor

Vakuová terapie se nesmí aplikovat při těchto diagnózách:

Povrchový nebo hluboký zánět žil na dolních končetinách, jakékoliv zánětlivé onemocnění, nádorové onemocnění, trombóza, srdeční infarkt a mozková cévní příhoda (mozkový infarkt), lymfedém dolních končetin, jakákoliv nedostatečnost jaterní, ledvinová nebo srdeční, epilepsie, cukrovka, hemeroidy, operace nebo porod v posledních třech měsících, těhotenství, vysoký krevní tlak ( lze je-li kompenzováno léky ), chronická žilní nedostatečnost: venektázie (roztažená žíla, metličky), bércové vředy, křečové žíly, hyperpigmentace, exematická dermatitida, v počátcích menstruace.

Nabízíme doplňky podporující viditelnější a rychlejší účinky:

Iontový nápoj ke každému cvičení je zdarma!

Spalovač tuků (s přídavkem zeleného čaje/černého pepře)

Podporují přeměnu tuku na energii, snižují cholesterol v krvi, podporují srdeční činnost a funkci imunitního systému. Ampulka/25-30ml se pije 20-30min. předem.

Urychlující krémy (prohřívací, hydratační, chladící)

Prohřívací – urychluje metabolismus a spalování tuků, posiluje krevní cévy, urychluje tvorbu kolagenu (účinný proti celulitidě a zpevňování pokožky).

Hydratační – má posilující vlastnosti, je obohacený vlákny kolagenu, zpevňuje pokožku, snižuje zásoby tuku, urychluje hubnutí, odbourává celulitidu a strie, poskytuje optimální hydrataci, pevnost a hebkost.

Chladící – chladící efekt s vůní mentolu pro nadměrně se potící klientky, zlepšuje cirkulaci krve, urychluje spalování tuků, kombinace přísad pro zpevnění pokožky a urychlení tvorby kolagenu a elastinu, účinný k odstranění celulitidy.