Hubnutí

Málokterá žena má ideální míry a zcela vyváženou postavu. Tvar našeho těla je dán z velké části geneticky a také životním stylem. Ideál ženské krásy se neustále mění a v současné době není nakloněn slovanským typům. Usazování tuku v oblasti hýždí, bříška, boků a stehen je dlouhodobý proces. Čím delší dobu trvalo usazování, tím pracnější a delší je jeho odstranění. Z toho plyne, že nechávat ošetření na poslední chvíli se nevyplácí.

Téměř každá žena, která má zájem zhubnout v určité partii, nejprve vyzkouší nejrůznější tabletky. Když zjistí, že nefungují, zkusí krémy. Když ani to nepomůže, začne s cvičením. Většinou té partie, kde potřebuje zhubnout. Skoro pokaždé není efekt tak viditelný.

hubnutí a štíhlá linie

Co způsobuje tvorbu celulitidy a tuku?

Problematika 80% žen. Nejzávažnější „vyvolávající“ faktory jsou žilní a hlavně lymfatická nedostatečnost, eventuelně jejich kombinace, dlouhodobější expozice nadbytku hormonu estrogenu, slabost vazivové tkáně, nepříznivé genetické a dědičné dispozice. Akumulace tuku v problematických partiích, následné snížení krevního a lymfatického oběhu v podkožním tukovém vazivu ztěžuje, pokud přímo neznemožňuje spalovat tuk, ať se ženy snaží sebevíce.

Čím to je?

Když začneme cvičit, zvětší se výdej energie a tělo sahá na rezervy v podobě tukových buněk. Bohužel nikoli v problematické partii, ale tam, kde je to pro něho nejsnazší. To znamená, že odebírá tuk z míst, kde jsou volné tukové buňky a kde probíhá látková výměna nejsnadněji. Většinou je to v oblasti paží, prsou a tváří. Problematické místo poznáme lehce a laicky. Tělesná teplota v těchto místech je nižší, pokožka se zde špatně prokrvuje. Látková výměna nefunguje a buňka se nedokáže tuku zbavit. Naopak svaly, které v této partii namáháme utěšeně rostou. Výsledek je smutný. Kde nepotřebujeme , tam hubneme a tam kde je to žádoucí, přibíráme na objemu. V nejlepším případě zůstáváme na svých mírách. Právě na tyto případy se lze specializovat s přístrojem Body-Space.

V podtlakové kabině se dostatečně pokožka v daných partiích prokrví. Díky pumpování podtlakem a aktivitou vašeho těla se odvádí tuk a splodiny metabolismu. Výsledkem je skutečné formování postavy.

Na co je potřeba si dát pozor?

Buňky, u kterých probíhá správná látková výměna, jsou schopně zmenšit svůj objem pokud si organizmus energii vyžádá, ale také jsou schopny lehce tuk ukládat a tak se zvětšovat. Proto je tak důležité pro výsledek, aby příjem energie v průběhu procedur byl menší než výdej. Teprve za tohoto předpokladu začne tělo odebírat energii ve formě tuku z tukových buněk a to přednostně z problematických partií.

Doporučujeme:

S drastickými dietami se věčně nedá žít. Zapomeňte na ně! Stejně tak na diety podle krevních skupin, proteinové a další…Klient se zbytečně mučí a výsledek takové diety trvá jen chvilku. Je lepší stravovací návyky měnit postupně. Předejdete jojo efektu.