Kompletní Body line program

Zhubnout, zpevnit a k tomu být bez celulitidy? To chci!

Přichází léto nebo nová známost či spousty jiných chvil, kdy snad 90% žen řekne – BOŽE NE! Takhle se nemůžu přeci svléknout! Co s tím ? “ ! hlavně rychle! “ Máme pro vás řešení! Sestavený line program na 2měsíce si poradí s každou nedokonalostí. Už vás unavují nekonečné pokusy v dietách a cvičeních? Chcete změnu, kterou na pohled i dotek nebudete vnímat jen vy?

Celý program je utvořený z několika kůr, které jsou zaměřené na určité problematiky. Ať vaše tělo trápí celulitida, povolené svalstvo, zavodnění, silnější tuková vrstva, strie či nehezce povadlá kůže v problematických partiích z jojo efektu…
hubnutí a štíhlá linie

4 kůry line programu

 1. RÁZOVÁ VLNA 10x – Jsou elektro-akustické rázy vysílané do kůže, které rozbíjí nahromaděné tuky a uvolňují usazenou vodu v mezibuněčných prostorách. Svou energií cvičí s elastickými a kolagenovými vlákny, čímž dochází ke zpevnění a omlazení kůže. Díky prokrvení (výživě, okysličení), zpevnění vláken a hloubkové regeneraci má velký vliv na zmírnění strií.
 2. LYMFODRENÁŽ 10x– Speciálně vyrobené nohavice s komorovým systémem pro problematické partie (nohy, hýždě, boky, břicho) jsou ideální pro odplavení metabolických splodin. Komory v nohavicích střídavě mění intenzitu tlaku a místo působení. Tím dochází k pumpování lymfatického systému, který je zodpovědný za „zavodnění“.
 3. BODYSTYLING 10x – Principem je působení nízkofrekvenčního elektro-pulsu. Pomocí elektrody sval přebírá signál a ve spolupráci s nervovým systémem dojde k jeho pohybu. Pro tvarování a zpevnění postavy je pohyb svalu nezbytností.
 4. BODY-SPACE 10x – Hermeticky uzavřené kabiny zaměřené pouze na problematické části těla (od pasu dolu), pomáhají ve stejnou chvíli pracovat s přirozeným pohybem a podtlakem. Tato kombinace je ideální pro urychlení spalovacího procesu tukových buněk a mnohonásobně rychlejšího získání fyzické kondice.

U nás neztrácíte energii (cukry), přicházíte hlavně o tuky!

Jak je program sestavený a časově náročný?

Všechny návštěvy jsou rozloženy do 8 týdnů, kde první 2 týdny jsou velmi intenzivní, další 3 týdny jsou méně a poslední 3 týdny jsou časově nenáročné. Každá procedura potřebuje pro správnou účinnost přesný čas i interval v opakování s ohledem na ostatní aktivity/procedury.

Rázová vlna 10x – 2x týdně/30-90min.(dle velikosti ošetřované plochy)

Lymfodrenáž 10x – 2x týdně/30min. (ihned po rázové vlně)

Bodystyling 10x – 1-2x týdně/45min.

Body-Space 10x – 1-2x týdně/30min.

Nejdříve se zaměříme na rozbíjení tukových buněk, zrychlení metabolických pochodů těla a rozběhnutí lymfatického systému pro odplavení uvolněných splodin. Dále tuto aktivitu udržujeme a tělo začínáme formovat i zpevňovat.

Průběh Body line programu

 • Lymfodrenáž se provádí po ošetření rázovou vlnou ve stejný den.
 • Rázovou vlnu nemůžeme provádět znovu do 24h. Čas pro regeneraci.
 • Body-Space a Bodystyling nelze spojit dohromady v jednom dni.

Zkratky

 • RV – Rázová vlna
 • BS – Body-Space
 • LD – Lymfodrenáž
 • BST – Bodystyling

Příklad pro první týden:

 • pondělí: RV+LD
 • úterý BS
 • středa RV+LD
 • čtvrtek BST
 • pátek BS

Kompletní Body line program v týdnech

1. týden - velmi intenzivní

2x RV + 2x LD

2x BS

1x BST

5. týden - intenzivní

2x RV + 2x LD

1x BS

1x BST

2. týden - velmi intenzivní

2x RV + 2x LD

2x BS

1x BST

6. týden - méně intenzivní

1x BS

1x BST

3. týden - intenzivní

2x RV + 2x LD

1x BS

7. týden - méně intenzivní

1x BS

1x BST

1x BST

4. týden - intenzivní

2x RV + 2x LD

1x BS

1x BST

8. týden - méně intenzivní

1x BS

1x BST

UPOZORNĚNÍ!

Bohužel, ne pro každého je komplet body line program vhodný, díky možným kontraindikacím. Všechny jsou ke zkontrolování u samostatných procedur.