Kolibové balanční techniky

Vlastní BALANČNÍ TECHNIKY, které vyučujeme

Balanční otvírací technika

Balanční otvírací technika BOT – 1, se postará o srovnání energetických drah a bodů, narovnání nášlapných zvyků. Otevření znamená, že se tělo uvolní, natáhne, povolí v energetických bodech a tím se následně tělu uleví. Tělo se vrací domů = do normálu. U této techniky dosáhneme protáhnutí svalových skupin, svalům se navrátí jejich fyziologická délka, povolí se kloubní rozsah, tělo se vrátí do správného postoje a tím dojde k úlevě těla i mysli. Klienti popisují tento stav jako by vyrostli.

Balanční otvírací technika BOT -2, se zaměřuje hlavně na odblokování a navrácení žeber do původního stavu, tím i navrácení do obratlů, uvolnění meziobratlových ploten a povolení mezižeberního svalstva. Když se nám hrudník zablokuje, ztuhne i mezižeberní svalstvo. Hrudník se promění v bojový štít a to způsobí jeho nehybnost při dýchání, které slouží k okysličování krve. Tělo následně dostává málo kyslíku, je unavené, stahují se cévy a ramena se tlačí dopředu. Po BOT-2 se hrudník otevře a uvolní ramena zpět dozadu, záda se srovnají a dokonce někteří astmatici či alergici zjistí, že jejich dýchací potíže odeznívají. Tato technika je velmi účinná při bolesti ramen, problémech s dýcháním a střevních potížích. Máte stále bolesti páteře a nikdo Vám nemůže pomoci. Tato technika je ušita přímo pro Vás.

Balanční jemná technika

Při Balanční jemné technice BJT má pro tělo velký význam jemný a trhavý pohyb špičkou prstu, který mění napětí z dlouholetých blokací a rozpouští zatuhlá místa od kostrče ke krční páteři. Tato technika je jemná, bezolejová, vysoce relaxační a má okamžitý efekt. Dopřejte vašemu tělu hluboké uvolnění.

Balanční harmonizační technika

Balanční harmonizační technika BHT je olejová masáž u které se používají horké, vlažné nebo studené lávové kameny. Harmonizační technikou se celé tělo hluboce harmonizuje. Prohřívají se energetické dráhy, zlepšuje funkčnost lymfatického systému, je vysoce relaxační a uklidňující. Touto technikou se uvolňuje celá páteř, hlavně pánev, krční receptory, hlavové klouby, lebka, obličej, tvářové svaly, uši, hrudník a celé ruce. Po této technice může nastat krátkodobá tepelná změna a to díky aktivaci lymfatického systému ve spojení s prohřátím těla do hloubky. Pocit tzv. zimnice trvá jenom pár minut, potom se nastartuje imunitní systém, tělo se uvolní a povolí. Tato masáž je přizpůsobena dnešnímu stresu, chaosu a škodlivinám v potravinách. Klientovi se povolí ne jenom tělo, ale i mysl a částečně se pročistí i organizmus. Přijďte si vyzkoušet tuto nádhernou techniku.